2gab / daudz Oriģinālu JUYI Tech YQD_V8.8 DC Brushless Motoru Piedziņas Valdes augstsprieguma Vadīt Valdes Kontroles padomes Motora piedziņu
€35.35

2gab / daudz Oriģinālu JUYI Tech YQD_V8.8 DC Brushless Motoru Piedziņas Valdes augstsprieguma Vadīt Valdes Kontroles padomes Motora piedziņu

0 Recenzijas | Uzrakstīt recenziju
  • Pieejamība:Pieejams
  • Preces Kods:w704

JYQD-V8.8 brushless DC motor vadītāja valdes

(Par sensorless brushless dc motor)

Modeļa numurs

JYQD-V8.8 / JYQD-V8.8D

Darbības temp.

-20—85℃

Darbības spriegums

90-265V AC

Maks. strāva

1A

Turpinājums.darba strāva

0.5 A PWM ātruma kontroles

PWM frekvence:1-20KHZ; cikls 0-100%

Analog sprieguma, ātruma regulēšanas

0-5V

O. V / L. V aizsardzības

Ātruma pulsa signāla izvades

Pieteikuma vadlīnijas:

1. Apstipriniet, ka sprieguma un jaudas parametri motors nedrīkst pārsniegt diapazonā no vadītāja kuģa, kā norādīts.

2. Šis draiveris ir valde, ko izmanto 3-fāzes brushless sensorless motors, bet ne uzvalks visiem 3-fāzes brushless sensorless motors tieši.Ja vadītāja ietekme nav labi (piemēram, sākot nervozēt, nogriešanās atpakaļgaitā, transportlīdzekļu noload darba strāva ir pārāk liels ātrums, kas nav stabils, efektivitāte ir zema, un nevar start-up ar slodzi.) Klienti var pielāgot pretestības un kapacitātes no vadītāja kuģa saskaņā ar faktisko stāvokli, lai sasniegtu labāko braukšanas sekas (skat. pielikumu attiecībā uz to, kā darīt korekciju)

3. JYQD-V8.8 vadītāja kuģa ir tukša kuģa bez mājokļa un heatsink.Ja jaudas motoru zem 60W ,tas nav nepieciešams, lai pievienotu heatsink, tikai nepieciešams, lai nodrošinātu normālu ventilāciju un arī izolāciju.Ja barošanas mehānisko vairāk par 60W, ir pievienot heatsink, piemēram, diagrammu zemāk.

4. Ar 5V izejas ports par vadītāja valdes aizliedz pieslēgt ārējās ierīces.Tas ir attiecināms tikai uz ārējo potenciometra un pārslēgties no kuģa ātruma regulēšanu un maiņu.

5. "M" termināla uz JYQD-V8.8 vadītāju valdi motora ātrumu impulsa izejas signālu (push-pull jaudu) un maksimālā izejas strāva ir mazāk nekā 5mA.

Elektroinstalācijas diagramma:

5V -----Vadītāja valdes, iekšējā izejas spriegums

M ---- Mehānisko ātruma pulsa signāla izejas ports, 5V impulsa signāls.

1. Kontrole ostā

Z/F---- Rotācijas virziena kontroli ostās.Pievienojiet "5V" augstu vai nē savienojumu ir virzienā uz Priekšu, pievienojiet 0 V zemo līmeni, vai izveidot savienojumu ar GND ir pretējā virzienā.

VR ----Ātruma kontroles ostas.Analog sprieguma lineāro ātrumu regulas 0.1 v -5V, ieejas pretestība ir 20K Omi ,izveidojiet savienojumu ar GND, kad ievades PWM ātruma regulēšanu, PWM frekvence:1-20KHZ; cikls 0-100%

GND—Izmanto, lai Vadīt valdes, iekšējā kontrole

2. Strāvas ports

U/MA ----mehāniskajiem posms

V/MB ---- B posma motoru

W/MC---- mehāniskajiem fāzē C

AC----L

AC----N

3. Izmantojiet ekranētu vadu, ja autovadītāji valde ir vairāk kā 50 cm attālumā no automašīnas, pretējā gadījumā tas var izraisīt novirzes vadītāja, kas ietekmē normālu lietošanu.

4.Šajā AC ievade vadītāja kuģa var būt iebūvēts vadītāja piemērošanu

5. Pievērsiet uzmanību izolācija starp driver MOSFET un heatsink vai uzstādīšanas plāksne.

Ārpus rasējums:

Tagi: 74hc86a, pierrebuy, earrin, erevo, makita 10 8v brushless ietekmes vadītāja, kontroles mehānisko, l6219 transportlīdzekļu vadītāja, 3400 brushless motors, pmsm transportlīdzekļu vadītāja, hi tech.

  • Motora Tips: LĪDZSTRĀVAS Motors
  • Izcelsme: KN(Izcelsmes valsts)
  • Modeļa Numurs: JYQD_V8.8
  • Strāvas Padeve: DC
Papildus informācija